Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGILITY 2012

5. 7. 2012

V roce 2012 jsme se účastnili ještě závodů, kde jsme se snažili dohnat třetí zkoušku na výborně, abychom zakončili rok 2012 splněním přestupu do A2. :

Dvouzkošky PetCentr Horní Počernice - 21.10.12 - Poly krásně běhala, ale na kluzké kladině opět pád, takže 1x disk a 1x BO

Dvouzkoušky Kyje - 27.10.12 - zde se nám konečně zadařilo - přes příšerné sněhové zmrzlé počasí Poly v prvním běhu bez chyby a naše třetí zkouška na V

 

O pohár pandy - 8.9.2o12 - neof.závodysam_1750--3-.jpg

Na tyto závody jsme vyrazili opět v silné sestavě klánovického cvičáku. Přihlásila jsem se hlavně z důvodu kategorie štěňat, Janina zde měla svoji závodní premiéru. Štěňátka běhala dva jumpingy - tunýlky a skočky. V konkurenci 11 štěňátek - I.běh - 2.místo, 2. běh - 4.místo - součty 1.místo. Janička běhala moc hezky, bez jediné chybičky, udělala mi velkou radost.

Horší to bylo s Apolenkou. První běh jumping v kategorii pokročilí, dvě shozené laťky, ale jinak běžela moc  hezky. K mému překvapení, nám napsali ve výsledcích disk a jedno odmítnutí. Výsledek nám prohodili s jiným pejskem. Po reklamaci vše opravili, ale odmítnutí nám nevymazali, .... Ve druhém běhu na předposlední překážce spadla Poly z kladiny, já byla zády, tak jsem to neviděla, prý docela nešikovně. Na závodech byla přítomna vet.sestřička, Apolenku prohlédla, prohmatala, zchladili jsme ji v místním brouzdališti. Vše ok, jenom jsem zvědavá, jak se bude Poly tvářit na kladinu v budoucnosti. Snad se ji opět nebudeme znovu učit další půl rok. Chjo.

panda-zvody091.jpgZávody se nám až na výše uvedené moc líbily, téměř všichni z našich klánovických řad se umístili, krásně jsem si poklábosili a prožili hezkou sobotu

panda-zvody091.jpg

 

Neoficiální závody -  14.07.12

Závody se konaly v Pet Centru Horní Počernice. Máme to kousek, dlouho jsem váhala, ale nakonec jsme ráno dorazili k prezentaci. Závodů se účastnili i Martiny, Aneta, Štěpánka.. z našeho cvičáku z Klánovic. Závodila Apolenka, Janina pouze přihlížela a ,,otrkávala se ,, v závodní atmosféře. První běh - hra - jednoduché, ale panička udělala pár chyb. I.běh jumping pokročilí - Apolenka běhala krásně, opět díky mně diskvalifikace. II.běh agility - a to bych již zasloužila , Apolenka na jedničku, já zapomněla konec parkuru.

Zde jsou odkazy na naše běhy, děkuji za videa Anetě Obrusníkové

valeroso _ Petko – rajce.net.flv

 valeroso _ Petko – rajce.net (1).flv

Závody, až na moje výpadky, jsme si užili, i díky skvělé organizaci, atmosféře a  účasti našich holek ze cvičáku.

 

Dvouzkoušky - 30.06.2012- Klánovice

 
dsc_9564.jpgZávody se konaly na našem domovském cvičáku. Jako rozhodčí byla pozvaná paní Maroušková. Jako domácí jsme měli s organizací trochu více práce, ale vše vyšlo na jedničku. Ne ovšem pro nás s Apolenkou, zkoušky jsme totálně zvrzaly

 

dsc_9634.jpg

 

 

Agility závody - Lysá nad Labem - 19.5.2012

Na naše první letošní závody jsme vyrazili jako početná skupina z Klánovického cvičáku do Lysé nad Labem. Parkury stavěl rakouský rozhodčí Hans Fried.

dsc08042.jpg

Jako první se běžel jumping, zde jsme se úspěšně diskly (my holky). Druhé běhy byly zkoušky. Rozhodčí postavil do parkuru houpačku i kladinu, ze kterých mám (po pádu z kladiny na loňských závodech), stále obavu, a Poly je nedává stoprocentně. Ale tady běžela krásně bez zaváhání, na skoro poslední překážce jsem ji bohužel špatně navedla na skočku a byl z toho trestný bod. Ještě pár setinek trestných za čas a zkouška na VD. Zklamání z neúspěšné zkoušky vyvážilo druhé místo v LA1 a po dlouhé době medailička. zde je odkaz na video, 31. květen 2012 8_45.flv, za které děkujeme Pavlu Krátkému ze Slovenska.

dsc_0408.jpg

 

sam_1431.jpg

Parkur agility se již běžel za velkého vedra, všichni jsme již byli utahaní. Vyběhaly jsme s Apolenkou 13.místo z 35ti závodníků. A to je na leonka krásný výkon.

dsc_1233.jpg

dsc_1235.jpg